Kontakt

tel. kom.: +48 69 412 73 46
biuro@moneyway.pl

O firmie

Wykonujemy:

Prognozy Finansowe  na potrzeby kredytów, dotacji unijnych, przejęć, oceny płynności

Analizy finansowe pozwalające określić kondycję przedsiębiorstwa, ustalić słabe punkty i drogę naprawy

Biznes Plany  na potrzeby kredytów, dotacji oraz dla inwestorów i rad nadzorczych

Wyceny Przedsiębiorstw metodami majątkowymi, dochodowymi, mieszanymi, a także wyceny porównawcze

Doradztwo Finansowe i Kredytowe Wybieramy najlepszy kredyt, negocjujemy oprocentowanie z bankami, dobieramy konta oszczędnościowe i lokaty.

Analitycy i doradcy finansowi, posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte  dzięki pracy w bankach, firmach consultingowych, podczas prowadzenia własnych działalności. Dzięki czemu wykonywane przez nas prace są solidne i a współpraca długotrwała. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorcami, przy zachowaniu poufności danych.

moneyWay jest odpowiedzią na rosnące wśród firm consultingowych zapotrzebowanie na profesjonalne i wysoko-jakościowe usługi w zakresie budowy prognoz i analiz finansowo-ekonomicznych, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny pozwalającej zleceniodawcom tych usług na utrzymanie swojej rentowności.

moneyWay Dlaczego MoneyWay?


Po pierwsze niższe koszta, niż w sytuacji zatrudniania analityków na umowę o pracę

Po drugie jako podmiot dbamy o naszą reputację i w przeciwieństwie do wolnych strzelców stale utrzymujemy jakość naszych usług na najwyższym poziomie, a każdy klient jest dla nas tak samo ważny

Po trzecie profesjonalizm i kompleksowa oferta - oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sporządania projekcji finansowych, wycen oraz analiz kondycji organizacji oraz wszelkich innego typu analiz finansowo-ekonomicznych.

Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie opracowywać profesjonalne i wysokojakościowe analizy i projekcje finansowe w krótkim czasie po przystępnej cenie, a firmy consultingowe maja stały dostęp do kadry specjalistów bez zbędnych kosztów pracy.

Jednak MoneyWay to nie tylko platforma b2b, nawiązujemy również współpracę z przedsiębiorstwami, dla których świadczymy różnego typu usługi, jak np. wyceny ale również i okresowe badania kondycji finansowej